Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/bigcity/domains/sunpizza.pl/public_html/citypizza_functions.php on line 80 Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/bigcity/domains/sunpizza.pl/public_html/citypizza_functions.php on line 80 Big City Pizza/Sunpizza - sieć pizzerii z dostawą do domu. Pyszna pizza, kebab, jedzenie na telefon, dostawa na telefon, restauracja, fast food, Rzeszów.
Licznik odwiedzin: 136731

O NasJesteśmy firmą gastronomiczną istniejącą od 12 lat. Zaczynaliśmy od sprzedawania kukurydzy gotowanej z przewoźnych punktów na terenie Rzeszowa. Następnym krokiem były małe Fast-Food'y. Od 10 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą pizzy.

  • Na rynku istniejemy pod dwoma markami - SUN PIZZA oraz BIG CITY PIZZA. Oba znaki są prawnie chronione.
    Każda z marek posiada odrębny wystrój wnętrza. Wizualizacje te również chronione są patentem.
    Od roku poszerzamy asortyment o nowe dania różnych kuchni.
  • Pizza w zależności od zamówienia może być na "cienkim" lub "grubym" cieście. Jako jedyni w regionie proponujemy trzy smaki sosów do pizzy: pomidorowy, majonezowo-ziołowy i czosnkowy.
  • Nasza pizza jest największa, najlepsza, najtańsza – gdzie te trzy określenia nigdy nie mijają się z prawdą.
  • Najważniejsi zawsze byli, są i będą dla nas Nasi Klienci. To dla nich rozwijamy naszą sieć, doskonalimy nasz serwis, zwiększamy nasz zasięg. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi produktami, aby poszerzać nasze menu i dostarczać klientom nowych smaków, poprawiamy i doskonalimy jakość naszych produktów czy unowocześniamy nasz serwis.


Dziękujemy za zaufanie...